Cloudy Skye
Instagram'dan Hesabınızı Kalıcı Olarak Silme

Instagram'dan Hesabınızı Kalıcı Olarak Silme

Instagram hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları izleyin:insta hesap silme

  1. Instagram uygulamasını açın ve profilinize giriş yapın.
  2. Ayarlar sekmesine tıklayın ve "Hesabımı Düzenle" seçeneğine gitin.
  3. Açılan sayfada "Hesabımı Sil" seçeneğine tıklayın.
  4. Instagram'ın size sunduğu nedenlerden birini seçin ve nedeninizi açıklamak için yazın.
  5. Instagram tarafından size verilen şifrenizi girin ve hesabınızı silmek için "Hesabımı Sil" düğmesine tıklayın.
  6. İşlem tamamlandığında, Instagram hesabınız kalıcı olarak silinir ve geri alınamaz.

Not: Hesabınızı silmeden önce, hesabınızdaki tüm fotoğrafları, videoları ve diğer içerikleri indirmeniz önerilir. Ayrıca, hesabınızı silmeden önce bağlantılı olan tüm Facebook veya Twitter hesaplarınızı da kesmeniz gerekir.

 

Instagram'da Takip Ettiğiniz Hesapların Tarihlerini Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?

Instagram hesabınızda takip ettiğiniz hesapların tarihlerini takip etmek için birkaç farklı yol vardır. İlki, takip ettiğiniz hesabın profil sayfasına giderek orada takip ettiğiniz tarihi görüntülemektir. İkincisi, Instagram hesabınızda takip ettiğiniz tüm hesapların listesini görüntülemek için Instagram uygulamasının Ayarlar sekmesine giderek orada Takip ettiklerim seçeneğini tıklamaktır. Bu seçenek, takip ettiğiniz tüm hesapların listesini ve takip ettiğiniz tarihlerini görüntüler.

Ayrıca, takip ettiğiniz hesaplar için takip ettiğiniz tarihi görüntülemek için birkaç üçüncü taraf uygulama ve web sitesi de mevcuttur. Bu uygulamalar ve web sitelerinden bazıları, Instagram hesabınızla bağlantı kurarak takip ettiğiniz hesapların takip ettiğiniz tarihlerini görüntüler.

Ancak, lütfen dikkatli olun, üçüncü taraf uygulamalar ve web siteleri güvenilir olmayabilir ve Instagram hesabınızın güvenliğini tehlikeye atabilir. Bu nedenle, üçüncü taraf uygulamalar ve web sitelerini kullanmadan önce dikkatli bir şekilde araştırmanız önerilir.

Clicky
Cloudy Skye
3 Dakika Önce